Diskusná téma: Inzercia

miška | 08.01.2015

Ahojte, zbieram cukor asi päť rokov, pasívne.Strašne mi bolo ľúto ako sa tie pekné a zaujímavé obaly ničia tým cukrom vo vnútri a tak som polku už oslobodila od cukru (takže mám len obaly).
Netušila som ako to mám skladovať - prvo som to mala len v sáčku potom vo väčšej krabici a teraz to mám v krabiciach potriedené od čajov ale zaberá to veľa miesta skúšala som aj skladovanie v albumoch ale tam to nestálo a bolo to po čase nezatvoriteľné.
Ale vidím že vy to skladujete pekne s cukrom tak tú druhú polku nechám asi tak - a idem s uskladnením bojovať ďalej.

predám zbierku

Štefan | 11.01.2014

Predám balené cukre, celu moju zbierku, niektore su po dvoch kusoch, celkom mam 682 druhov, cca 3kg. Mozem poslat fotky (13), v pripade zaujmu moj e-mail je taksony.stefan@gmail.com

Re:predám zbierku

Patrik Hrotek | 23.09.2014

mám záujem.. guzzy1@azet.sk

Svadobné oznámenia

Milada | 09.08.2013

Ponúkam aj telefónne karty, SR ČR, svet aj zaujímavosti
vreckové kalendáriky cez 1 000 kusov, pohľadnice, autogramy, servítky a pod.

Svadobné oznámenia

Milada | 09.08.2013

Odkladajte pekné svadobné oznámenia, vymením Vám za cukor, mám zo 2-3 kilá. miladajanzova@centrum.sk

výmena

Vicky | 28.01.2013

Vymením niekoľko kusov balených cukrov za vreckové kalendáriky.
Fotky cukrov pošlem e-mailom. vickyzv@centrum.sk

Exkurzia

Jiří | 17.05.2012

Členovia SZC - máme ponuku na exkurziu do baliarne cukru, s ktorou máme tie najnajnaj kontakty. Videli by ste výrobu sáčkov, balenie , rôzne tvary a pán majiteľ Vám ako darček čo-to dá (ja už viem aj čo to je, no budem partizánom a neprezradím) Treba sa len dohodnúť na termíme. Je to síce v Bratislave a "východniarky to majú ďaleko, ale určite to za to bude stáť!!!!!

Re:Exkurzia

Iveta | 01.06.2012

Ja by som tiež uvítala návštevu baliarne cukru, ale až v mesiacoch júl august- neviem, či to bude možné cez víkend ?
Som rada, že sa pomaly rozrastáme, chystá sa nejaké stretnutie v tomto roku ?

Výmena.

Kopas | 02.05.2012

Vymením balené cukre za telefónne,bankomatové karty alebo staré pohľadnice.

čo tak zraz niekedy v máji či začiatkom júna?

Jiří | 25.04.2012

dajte návrh
Jiří

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Pridať nový príspevok

Do diskusie a inzercie môžu pridávať príspevky aj z iných zberateľských odvetví. Ako napr: zápalky, pivné tácky, známky atď...