Diskusná téma: Inzercia

Re:Re:Re:Re:Kúpim hygienicky balený cukor

Peter | 30.01.2018

Email: peterkerhat254@gmail.com

Re:Kúpim hygienicky balený cukor

Maja | 18.04.2018

Mám na predaj

člen klubu

Peter | 26.09.2017

Dobrý deň. Chcel by som sa stať členom Vášho klubu. Som začínajúci zberateľ HB cukru z Martina. Kde sa môžem zaregistrovať a aké sú podmienky klubu.

hygienicky balené cukre

Oľga | 24.07.2017

Dobrý deň, rada by som posunúť niekomu svoju zbierku cukrov. Nemám už na to čas, ani priestor. je to okolo 800 ks. Som ochotná aj poslať poštou. Je mi to ľúto len tak zlikvidovať. Ozvite sa, ak máte niekto vážny záujem.

Re:hygienicky balené cukre

Natália | 28.07.2017

Dobrý deň, prosím Vás aká by bola cena spolu s poštovným ? Ďakujem

Zije to tu este?

Patrik Hrotek | 25.02.2016

zijeme ci jako?

Re:Zije to tu este?

Kika | 03.03.2016

žijeme :-)

Výmena

Imrich | 01.10.2015

Dobrý deň.
Mám asi 30 vrecúšok hygienicky baleného cukru, nezbieram to, len sa mi nejako nahromadili
- všetky by mali byť z Talianska, ak si dobre pamätám
maximálne 2-3 môžu byť iné
rád by som ich vymenil za niečo iné (autogramy, futbalové suveníry, známky) ak by mal niekto záujem

Predaj

Karol | 07.03.2015

Predám 2300 ks obalov na cukor / prázdne/. Časť vymenim za obaly leteckých spoločností. Cena dohodou. Záujemcovi pošlem foto. Adresa: karol.smelik@mail.t-com.sk

Re:Predaj

Mestské múzeum Šurany | 25.09.2015

Dobrý deň,
máte vo svojej zbierke aj obaly zo slovenských cukrovarov ? Ak áno, z akých a z akých rokov. Prípadne aj niečo iné. Budujeme múzejnú zbierku na slovenské cukrovarníctvo. Ďakujem.
M. Eliáš, Mestské múzeum Šurany
muzeumcukru@gmail.com

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Pridať nový príspevok

Do diskusie a inzercie môžu pridávať príspevky aj z iných zberateľských odvetví. Ako napr: zápalky, pivné tácky, známky atď...