Diskusná téma: Inzercia

Re:čo tak zraz niekedy v máji či začiatkom júna?

Kristina Kvak | 02.05.2012

veľmi rada, ale 12.mája mám svadbu :-), a máme novú členku :-)

Re:Re:čo tak zraz niekedy v máji či začiatkom júna?

Jiří | 07.05.2012

Myslíš Ivetku Jánskú?

Re:Re:Re:čo tak zraz niekedy v máji či začiatkom júna?

Kristina Kvak | 07.05.2012

ano aj iveta a ešte jedna pani :-) čoskoro bude na stránke...

Re:čo tak zraz niekedy v máji či začiatkom júna?

Natalia | 05.05.2012

Noo,to by bolo super.Ten Písek je dost daleko,takze radsej tu na nasom kraasnom Slovensku.Zaciatkom juna by bolo fajn.

Re:Re:čo tak zraz niekedy v máji či začiatkom júna?

Jiří | 07.05.2012

OK, čakám na odozvy od ostatných

čo tak zraz niekedy v máji či začiatkom júna?

Blanka | 11.05.2012

...Zdravím všetkých členov SZC, a ďakujem za prijatie za člena spolku, tiež mám záujem na stretnutí, len záleží na tom či to plánujete organizovať na víkend, alebo cez pracovný týždeň... ak by to bol víkend, tak sa termínu viem prispôsobiť...

Re:čo tak zraz niekedy v máji či začiatkom júna?

Jiří | 17.05.2012

Zdravím nový prírastok medzi nami. Som rád, že je nás zase o jednoho viac (teda pardón-jednu) Stretnutia mávame zásadne cez weekend, takže by to pre vás nebol problém. . Zatiaľ veľká odozva na stretko nieje, dal som ale ponuku na exkurziu - tak by sme spojili jedno s druhým

Re:Re:čo tak zraz niekedy v máji či začiatkom júna?

Natalia | 17.05.2012

To by bolo super,spojit to stretko aj s exkurziou.Ja sa hlasim a dufam,ze sa to podari.Rada by som sa zucastnila takejto zaujimavej veci a pozrela sa na tie nase cukriky aj blizsie.Vychod sa hlasi,takze sa hlaaaaste!!!!!

Re:Re:čo tak zraz niekedy v máji či začiatkom júna?

Blanka | 18.05.2012

OK, ďakujem za privítanie! Super, tak exurzia by bola dobrá vec, bolo by to zaujímavé vidieť, a rada by som si nejaký ten cukor aj povymieňala... tak oki, dajte vedieť ak sa to podarí zorganizovať, a budem sa tešiť.... len potrebujem vedieť termín.....

Re:čo tak zraz niekedy v máji či začiatkom júna?

Kristína | 24.05.2012

Ahojte, momentálne som tak vyťažená, že neviem kde mi hlava stojí. Ak by bolo nejaké stretnutie tak by som rada prišla, začiatok júna je brutálny, stred tak to neviem - 23.6. sobota máme dia klub našich detí. Takže tento víkend určite nie, no a potom je koniec roka a to robím vysvedčenia, agenda tak som zas mimo. Ja by som to ako učiteľka skôr uvítala niekedy začiatkom júla. Deti majú voľno, môžem si to spojiť s návštevou rodiny v Trenčíne. No šak dáte ešte vedieť. Možno sa uvoľním a budem môcť prísť aj skôr. Rada by som vás všetkých videla.

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5

Pridať nový príspevok

Do diskusie a inzercie môžu pridávať príspevky aj z iných zberateľských odvetví. Ako napr: zápalky, pivné tácky, známky atď...